ESG Consultancy & Management

Corporate Sustainability Reporting

 

ESG Strategy & Risk Analysis

Carbon Footprint & Decarbonisation

Our services

 

ESG Prezentacja PL podstawowa1

 

Our ESG Team

Ewa Witkun
ESG Consultant
ewa.witkun@trebbipoland.com
Ukończyła Wydział Rolnictwa Politechniki Bydgoskiej oraz studia podyplomowe Zarządzanie w Handlu oraz Zarządzanie Marketingowe na Rynku B2B na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Związana z firmami z sektora przemysłowego budując zespoły sprzedażowe, kierując strategiami marketingowymi, koordynując działania związane z implementacją nowych produktów na rynku.
Absolwentka studiów podyplomowych Sopockiej Akademii Nauk Stosowanych, ESG w Praktyce. Członkini Stowarzyszenia „EkoStrateGia – partnerzy w ESG”, które ma celu szerzyć świadomość przedsiębiorców w obszarach zrównoważonego biznesu. Współtwórczyni wirtualnego kursu EkoStrateGia – kurs wprowadzający do ESG, który przybliża zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem wśród małych i średnich przedsiębiorstw.
Stara się łączyć to, co w zrównoważonym biznesie najważniejsze: ludzi tworzących wartości, odpowiedzialność środowiskową, ład zarządczy.
Joanna Osińska
ESG Consultant
joanna.osinska@trebbipoland.com
Absolwentka Politechniki Łódzkiej oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu z zakresu technologii chemicznej, oraz analizy ekonomicznej i controllingu. Ukończyła również Sopocką Akademię Nauk Stosowanych kierunek „ESG w praktyce”. Doświadczenie zbierała w sektorach budowlanym, chemicznym oraz spożywczym. Prezeska Stowarzyszenia „EkoStrateGia – partnerzy w ESG” wspierającego przedsiębiorstwa w otwarciu się na zrównoważony rozwój. Członkini Grupy Roboczej przy Platformie Zrównoważonych Finansów działającej w Ministerstwie Finansów. Współpracuje z organizacjami wspierającymi rozwój kobiet. Aktywnie zmniejsza swój ślad węglowy.