Chris Lowe

Członek Zarządu

Po uzyskaniu kwalifikacji jako członek RICS, Chris pracował w USA, ucząc się umiejętności zarządzania projektami, które połączył z doświadczeniem jako Quantity Surveyor. Po powrocie z USA Chris założył Rose – pierwszą firmę zarządzającą projektami zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii.

Współpracował z dużymi korporacjami brytyjskimi i amerykańskimi, które doceniły korzyści wynikające z posiadania konsultanta, który bierze na siebie całkowitą odpowiedzialność za realizację projektów. Styl i profesjonalizm zostały przeniesione do Europy, a projekty Rose obejmowały nie tylko Zjednoczone Królestwo, ale też Europę kontynentalną i Rosję. Podczas jednego z projektów realizowanych w Polsce Chris poznał i współpracował z Arkadiuszem Osińskim i Mariuszem Witkunem – późniejszymi współzałożycielami Trebbi Polska.

W 2014 roku założył Trebbi Polska i wraz z Mariuszem i Arkiem oraz świetnym zespołem zbudował biznes, który widzisz dziś – ekscytujący, przyszłościowy i profesjonalny.

Chris nadal jest ściśle związany ze swoją brytyjską firmą Rose, a dzięki swojemu ponad 30-letniemu doświadczeniu, pracując z wieloma wiodącymi międzynarodowymi organizacjami i instytucjami, pozostaje bezpośrednio zaangażowany w najważniejsze wydarzenia w Wielkiej Brytanii i Polsce.